DUBNOVÉ NÁKUPY A NOVINKY

By Elizabeth Lore - 4/08/2020

Všem přeji pěkný den, dnešní nákupy a novinky jsem si chystala vlastně pár měsíců, než jsem sesbírala úplně všechno, co vám chci ukázat. Tentokrát je tu od všeho něco. Začnu dokumentem V síti. Viděli jste? Stihli jste zajít do kina? Asi rok jsem sledovala pravidelně vznik celého projektu a tím spíš jsem se těšila do kina, až to konečně uvidím. Musím říct, že v kině mezi diváky byla dobrá atmoféra, lidé se i smáli, bylo to skvělé. Z kina jsem samozřejmě odcházela s hlavou plnou myšlenek, ale teď s odstupem času hodnotím tento film (dokument) bez emocí. A je vážně povedený. 


Díky Albatrosmedia se mi podařilo sehnat jeden výtisk knihy V síti, kterou má na svědomí Marika Pecháčková. Kniha obsahuje hodně fotek, konverzací a dokonce i rozhovor s jedním z predátorů. Ten mě zaujal nejvíc. 


Ještě když jsem byla před několika týdny na horách v Ostružné, kam jezdíme pravidelně, ve volné chvíli jsem si objednala tuhle kabelku, která na mě doma čekala hned po příjezdu z hor. Je to malé psáníčko na řetízku, na léto ideální, nic s sebou netahám a stejně mám většinu krámů v kufru v autě.


Ještě jednu knížku vám chci ukázat, zbytek bude až v samostatném článku, v knižních novinkách. Kniha Springfieldské tajemství od M. Reisse a M. Klicksteina. Historie, fakta a úplné lži o Simpsonových. Tenhle seriál jsem sledovala celé těhotenství a díky tomu Simpsonovi miluje i můj syn. Já mám na ně spíš averzi, nějak se to časem změnilo, ten seriál nedokážu sledovat, hlavně znám ty díly úplně a doslova nazaměť, ale jako celej mám Simpsonovi moc ráda. Jen ten seriál už ráda asi nemám. 


Z kosmetiky tu mám konečně konturku na rty, momentálně jedinou, kterou doma mám. K vytvoření správných rtů nakreslených konturkou má být odstín o odstín nebo dva tmavší. Rtěnku nekreslím jen konturu, ale celé rty, k vytvoření ombré efektu. Já si vybrala tužku NYX v odstínu Peekaboo Neutral. 
A už strašně dlouho mám doma tuhle duhovou svíčku Paddywax, která voní jako chryzantémy, což jsou kytky na hrob, takže to nemusím vonět všem. Tyhle duhovky jsou v různých velikostech, dělá se i vyšší, která se pak dá použít jako váza, což tahle nižší taky, dám do ní pak asi růže nebo ji použiju na štětce. 
Z vlasovky tu mám novou značku Maria Nila. Konkrétně masku na vlasy Colour Refresh bez permanentních barevných pigmentů, takže se po cirka třech mytích úplně vymyje. Říká se, že barva v kelímku odpovídá tomu, to budete mít na vlasech. Každou barevnou masku (jakoukoliv barvu, kterou si vyberete) je dobré namíchat s další obyčejnou maskou na vlasy, výsledná barva pak bude na vlasech. Takže například u barevných sytých neonek stačí masku smíchat a dosáhnete hezkého pastelového odstínu.Využili jste slevové akce na značku Remington, kterou mělo Notino? A celkově, objednáváte elektroniku na vlasy právě na Notinu? Já mám doma už vlastně všechno a hlavně doporučuju i krásné holící strojky pro naše polovičky. Poprvé jsem zkoušela stříhat vlasy svému synovi, sama doma, no a dopadlo to dobře, ale potřebuju výkonnější strojek, takže si nějaký plánuju pořídit. Měsíčně ušetřím nějakou tu korunku za kadeřníka a hlavně už nebudu muset řešit volný termín na stříhání a někam jezdit, když i tak je toho času málo. 
A čím Notino ještě jednoznačně vyniká jsou kosmetické taštičky a celkově produkty značky Notino. Já jsem vám je ukazovala xkrát na Instagramu, mám ještě menší vínovou. Potom i jednu béžovou z jiné Notino kolekce a líbí se mi i set na manikúru. 

A to by bolo k dnešním nákupům všechno! Doufám, že se všichni máte dobře a brzy se můžete těšit na nějaké nové kosmetické recenze. Mějte krásný zbytek dne! Vaše E. 


 • Share:

You Might Also Like

4 komentárov


 1. We are the team from Tropika Club Magazine.

  Tropika Club Magazine is your leading online magazine for the discerning male and female Singaporean. We cover various topics of interest, ranging from beauty and vogue for her, and grooming and style for him, as well as city and destinations and top picks. To learn about Tropika Club's Search Directory for Beauty and Wellness Services, please click on this link

  Check out some of our articles below; they are a good read:

  1. Control Your Time With This Helpful Advice

  2.COVID-19 Circuit Breaker: What's Allowed and Not Allowed?

  3. Singapore's Solidarity Budget for COVID-19 Explained

  4. The Best Ways to Eliminate Blackheads

  5. A Culinary Cut Above: Fast Cooking Tips

  OdpovědětVymazat
 2. kontúrka má krásnu farbu, a tá kozmetická taštička, wow! <3

  OdpovědětVymazat

Děkuji za nový komentář!